Kalite Politikamız

Firmamızı uluslararası boyutta; kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabet edebilir bir hizmet kuruluşu haline getirmektir.

Birinci hizmetimiz  kalite ‘dir. Kalite firmamızın kültürüdür. O ‘nu sürekli geliştireceğiz. Kalite ’yi kontrol etmeyecek, üreteceğiz.  Müşteri isteklerini mümkün olan en kısa zamanda ve en iyi şekilde karşılayacağız. Çünkü müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmek bugün olduğu gibi yarın da varolmamızı sağlayacaktır.

Kalite hepimizin sorumluluğundadır. Bu nedenle tüm çalışanlarımızın kalite iyileştirmeye katkıda bulunmalarını sağlayarak onları teşvik edeceğiz. Hedefimiz problemleri çözmek değil, problemi kaynağında önlemek ve yok etmektir.  

Tedarikçilerimiz de kalite sistemimiz içerisindedir. Bu anlayışta olan firmaları seçecek ve onlar ile çalışacağız.

Yaptıklarımız ile hiçbir zaman yetinmeyeceğiz. Daima daha iyiyi ve hatasızı arayacağız.

Ağır Ticari Vasıta yedek parça sektöründe ithalat-ihracat, toptan ve perakende statüsünde faaliyette olan şirketimiz  tüm Ford ve Mercedes Ağır Vasıta araçları için yaklaşık 4000 çeşit orijinal, yerli ve ithal parçalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Depo stok mevcudumuz geniş kapsamlı olmakla beraber her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.